O NAS

Ing. Claudio Bocchini
„Misją marki Orion jest wyposażenie właścicieli lodziarni i cukierni w profesjonalne witryny wystawiennicze, które są estetyczne i wydajne technologicznie.”

Każdego dnia zespół inżynierów zaangażowanych w badania i rozwój produktów marki Orion pracuje nad nowatorskimi rozwiązaniami dla naszych klientów. Idziemy ścieżką pełną zmian, ale z tą samą pasją, którą pielęgnujemy w sobie od ponad trzydziestu lat.

Począwszy od pierwszych witryn do lodów zbudowanych w 1980 roku aż po dziś dzień, Orion nieustannie, od ponad trzech dekad, projektuje i produkuje witryny chłodnicze i meble barowe. Stosując najnowocześniejsze technologie w zakresie chłodnictwa, a także dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata, Orion stał się wzorem do naśladowania w zakresie produkcji witryn wystawienniczych i spełniania oczekiwań klienta. Orion łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, tworząc najbardziej niezawodne i zaawansowane technologicznie produkty na rynku.

WITRYNY WYSTAWIENNICZE
DROP-IN I BUILTINOX
PIONOWE WITRYNY

Znajdujac się zawsze w technologicznej czołówce w dziedzinie chłodnictwa, marka Orion stanowi punkt odniesienia w produkcji witryn wystawienniczych do lodów i ciast.

DYSTRYBUCJA NA POLSKĘ
M.G.S. FRIGOMAT Sp. z o.o.
ul. Struga 15
70-777, Szczecin