Maestro Iginio Massari wybrał witrynę Orion Jobs do swojej nowej cukierni w centrum Milanu. Miejsce spotkań i przejrzysta przestrzeń z otwartą częścią produkcyjną to autentyczna galeria dzieł sztuki kulinarnej, zaprojektowana z myślą o profesjonalnej prezentacji arcydzieł stworzonych przez Maestro: pojedynczych porcji, makaronów, ciast i semifreddo, pralin i wielu innych …

Aby jak najlepiej spełnić swoje zadanie, witryna Jobs została spersonalizowana zgodnie z instrukcjami otrzymanymi od Maestro Massariego.

Witryna, która jest najlepszym przykładem najbardziej innowacyjnych rozwiązań w branży cukierniczej sprawia, że ​​miejsce w którym się znajduje jest zarówno futurystyczne, jak i funkcjonalne. Witryna została wykonana przez firmę Orion w harmonii z najbardziej zaawansowanymi trendami w projaktowaniu. Charakteryzuje się czystymi i prostymi liniami konstrukcji, zdominowanymi przez podstawowe kolory takie jak biel i kolor szampański. Barwy te wzmacnia oryginalny system oświetlenia: przeplatające się podświetlone linie zamontowane na odblaskowym górnym blacie. „Orion dał mi szansę na pełne wykorzystanie przestrzeni i całkowite oświetlenie poroduktów, bez zacienionych miejsc, aby każdy z prezentowanych produktów wyglądał jak najlepiej” – mówi Massari. “Kusząca atrakcja dla kubków smakowych, możliwa dzięki wysokiej jakości produktom połączonym z maksymalną technologią.”

Jobs oferuje nowy sposób postrzegania rzeczy, inny punkt widzenia. Nawet przy mniejszych rozmiarach zapewnia taką samą pojemność jak rozbudowane witryny dostępne na rynku. Wszystko jest zatem wygodniejsze, zarówno dla rzemieślników jak i klientów. Takie rozwiązania zbliżają do siebie jednych i drugich. W 90 cm można umieścić podwójny rząd 36cm pojemników do lodów lub profesjonalnych tac cukierniczych o długości do 70 cm. Co więcej, przy 40 cm oszklonych półkach istnieje możliwość wstawienia półki pośredniej, dodatkowo zwiększającej pojemność witryny. Bez żadnych dodatkowych elementów, Jobs jest idealnie zaprojektowaną witryną.

“Orion to mój wybór”
IGINIO MASSARI